6 Beds
4,967 sqft
$2,200,000
6005 S Tropical Trail Merritt Island FL, 32952
Price per sqft
$442.92
Built in
2005
Property size
4,967 sqft
MLSⓇ ID
974261
Interior features
Bedrooms
6
Total Bathrooms
6
Full Bathrooms
5
Exterior features
Lot Size
1 Acre
Other property details
Taxes
$9,266
No
Courtesy of One Sotheby's International, Stephanie Moss Dandridge,
Listing Contact: 321-984-3135