3 Beds
2,820 sqft
$2,045,000
2795 N Highway A1A 404 Indialantic FL, 32903
Price per sqft
$725.18
Built in
2020
Property size
2,820 sqft
Property type
Condominium
MLSⓇ ID
840057
Lot Size
1.8 Acres
Other property details
Taxes
$1,089
Tax Frequency
Annually
Association Fee Frequency
Monthly
Garage Spaces
2
55+/Senior Community
No
Courtesy of RE/MAX Aerospace Realty, Ellen Rubino,
Listing Contact: 321-631-5511